Site Loader
ul. Słowackiego, 14-100 Ostróda
Hodowla psów rasowych

Mera dog dopasowana okazuje się być do wymagań naszego zwierzaka

Jeżeli mamy jakieś zwierzątko w mieszkaniu i chcemy, aby jak najdłużej nam ono towarzyszyło, to musimy robić wszystko, żeby zatroszczyć się o jego odpowiedni rozwój. Dlatego właśnie pies czy kot nie powinny spożywać tego, czego my nie przejedliśmy, a wprost odwrotnie, muszą dostawać karmę, która będzie stworzona specjalnie dla nich i będzie posiadała wszelkie najistotniejsze składniki odżywcze. Należy również zwrócić uwagę na to, żeby podawana przez nas karma przemieniała swój skład, żeby nie była wciąż identyczna, więc w domu powinniśmy posiadać jej suchą, jak także mokrą odmianę.
Hodowla psów rasowych

Które akcesoria dla psów mają szansę nas zaciekawić?

Jeśli mamy w mieszkaniu jakiegoś pupila, to musimy zadbać o jego odpowiedni rozwój oraz o to, by się u nas nie nudził. Przez to potrzeba sprawdzić w jakie materiały musimy się zaopatrywać, żeby być pewnym, że własny czworonóg otrzymuje od nas wszystko co najlepsze.
Zabawki dla kotów powinny być różnorodne
Należy powiedzieć, że do każdego pupila niezbędne będą dobre akcesoria.
Hodowla psów rasowych

Kiedy obroża antyszczekowa może okazać się pomocna?

Obroże antyszczekowe muszą znajdować się na wyposażeniu każdego właściciela psów. Właściwie nie ma takiego psa, który nie szczeka albo nie powarkuje. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, ponieważ jest to całkowicie naturalne zachowanie każdego psa. Nie powinniśmy nawet tego ograniczać. Chociaż natury nie da się zmienić, to jednak możemy próbować zapanować nad niektórymi zachowaniami.
Hodowla psów rasowych

Chciałbyś mieć psa? Dowiedz się, co będzie ci konieczne, aby zagwarantować mu odpowiednią opiekę

Pies w domu to sama radość. Uszczęśliwi i dorosłych, często marzących o nim od wielu lat, i dzieci, które nie odstąpią go ani na moment, szczególnie w pierwszych dniach, gdy pupil będzie dla nich bezapelacyjną niespodzianką. Troska o czworonożnego przyjaciela wymaga zrobienia niewielkich zakupów, bez których nie można się obejść, jeśli decydujemy się wziąć albo kupić szczeniaka czy większego psa dla swej rodziny.
Hodowla psów rasowych

Animonda stanowi najlepiej zbilansowaną karmą dla Twojego pupila dając mu energię na cały dzień

Przyjęcie pod swój dach zwierzęcia to rzecz, o której marzy wielu ludzi. Niestety przygarnięcie zwierzęcia to nie wyłącznie przyjemności, ale też i obowiązki, na które nie każdy ma ochotę. Pragnąc zwierzęcego towarzystwa należy przeanalizować sprawę kilka razy nim postanowimy przyjąć nowego mieszkańca do własnego domu.
Hodowla psów rasowych

Własny wodny świat, czyli akwarium w swoim domu. Zastanawiałeś się nad tym? To naprawdę wspaniały pomysł

Życie bez naszych pupilów byłoby najmniej nudne. Nie dość, że są one niezwykle, mądre i czarujące, to jeszcze wzbogacają nasze życie ich zwierzęcą osobowością. Pewną rzeczą jest to, że najlepszy kontakt można mieć z psem czy z kotem, ale można zdecydować się także na pozostałe zwierzęta. Dobrym wyborem mogą być rybki. To fajne dla osób, które niekoniecznie liczą na przywiązanie i bliski kontakt, ale są bardziej obserwatorami. Ryby da się obserwować godzinami. Relaksują i zachwycają.
Hodowla psów rasowych

Dbaj o bezpieczeństwo swojego pupila

Jeśli posiadasz niedużego psa i obawiasz się, czy Ci nie ucieknie i nie zrobi sobie wówczas krzywdy, kategorycznie powinieneś pomyśleć o założeniu dla niego jakiegoś ogrodzenia. Jeśli masz małego pieska na przykład w bloku i nie chcesz, aby wypadł przez taras, wówczas koniecznie rewelacyjnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie niewidoczne ogrodzenie dla psa.
Hodowla psów rasowych

Musimy przyłożyć wiele trudu w prawidłowe wyszkolenie psa

Jeżeli zdecydujemy się na posiadanie psa, to bez wątpienia chcemy, żeby był on jak najwspanialej wytrenowany, aby słuchał naszych poleceń i by samodzielnie z siebie po ukończonej tresurze, wiedział co mu wolno a czego nie, w odniesieniu do najważniejszych zasad. Mimo wszystko taka tresura nie pasuje do najprostszych i bez wątpienia czasem trzeba się wesprzeć właściwymi urządzeniami.
Hodowla psów rasowych

Bez kotka lub pieska w domu jest smutno

Dom bez zwierząt jest jakiś dziwny, brakuje w nim prawdziwego, naturalnego wnętrza. Dom bez czworonoga czy kotka nie ma w sobie pomyślnej nastrojowości, nie posiada zwierzęcego pierwiastka, jaki przecież wszyscy nosimy w sobie, nie ma również nieskończonego przywiązania (zwłaszcza psiaki, chociaż kociarze mogą się na to nie zgodzić). Nim jednakże zadecydujemy, iż jednak pragniemy mieć zwierzaka miejmy na uwadze, żeby dokonać jak najlepszego wyboru. Kotek czy piesek? Która rasa? To wszystko powinniśmy dokładnie rozważyć.
Hodowla psów rasowych

Pastuch typu elektrycznego przeznaczony dla psa – a więc, niezauważalne ogrodzenie w razie problemów wychowawczych u pieska

Jakiego typu powstały rodzaje pastuchów typu elektrycznego dla psa? Jak dużo takiego typu „niewidzialny kojec” – ponieważ i w ten sposób są przezywane tego typu osprzęty – mogą nas kosztować? Czy tego typu „kojce” są przeznaczone tylko dla piesków? Co dobrze jest tak ogólnikowo na ich temat mieć pojęcie, zanim się jeszcze je wykupi? To wszystko i jeszcze więcej nie posiadając najbardziej małego problemiku znajdziesz wewnątrz naszego nowego – świeżutko co napisanego felietonu!
Wbrew pozorom, aby odpowiedzieć na pierwsze pytano wewnątrz wstępie, a więc: „Jakie istnieją odmiany pastuchów elektrycznych dla psa?” – nie należy zbyt daleko szukać, gdyż wystarczy przeczytać nasz dzisiejszy tekścik.