Site Loader
ul. Słowackiego, 14-100 Ostróda
Hodowla psów rasowych

Kiedy obroża antyszczekowa może okazać się pomocna?

Obroże antyszczekowe mogą okazać się niezwykle przydatne dla każdego właściciela psów. Praktycznie nie ma takiego psa, który nie szczeka albo nie warczy. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, bowiem jest to całkowicie odruchowa czynność każdego psa. Nie powinniśmy nawet tego ograniczać. Chociaż natury nie da się zmienić, to jednak możemy starać się zapanować nad pewnymi zachowaniami.
Hodowla psów rasowych

Animonda stanowi najlepiej zbilansowaną karmą dla Twojego pupila dając mu energię na cały dzień

Przyjęcie pod swój dach zwierzęcia to rzecz, o której marzy wielu ludzi. Niestety przygarnięcie zwierzęcia to nie wyłącznie przyjemności, ale też i obowiązki, na które nie każdy ma ochotę. Pragnąc zwierzęcego towarzystwa należy przeanalizować sprawę kilka razy nim postanowimy przyjąć nowego mieszkańca do własnego domu.
Hodowla psów rasowych

Własny wodny świat, czyli akwarium w swoim domu. Zastanawiałeś się nad tym? To naprawdę wspaniały pomysł

Życie bez naszych pupilów byłoby najmniej nudne. Nie dość, że są one niezwykle, mądre i czarujące, to jeszcze wzbogacają nasze życie ich zwierzęcą osobowością. Pewną rzeczą jest to, że najlepszy kontakt można mieć z psem czy z kotem, ale można zdecydować się także na pozostałe zwierzęta. Dobrym wyborem mogą być rybki. To fajne dla osób, które niekoniecznie liczą na przywiązanie i bliski kontakt, ale są bardziej obserwatorami. Ryby da się obserwować godzinami. Relaksują i zachwycają.
Hodowla psów rasowych

Mera dog dopasowana okazuje się być do wymagań naszego zwierzaka

Jeśli posiadamy jakieś zwierzątko w domu i pragniemy, żeby jak najdłużej nam ono towarzyszyło, to musimy robić wszystko, by zadbać o jego odpowiedni wzrost. Dlatego właśnie pies czy kot nie mogą spożywać tego, czego my nie zjedliśmy, a wprost odwrotnie, mają otrzymywać karmę, która będzie opracowana odpowiednio dla nich i będzie zawierała wszelkie najważniejsze składniki odżywcze. Warto też zwracać uwagę na to, aby dawana przez nas karma przemieniała swój skład, aby nie okazała się być wciąż taka sama, więc w domu musimy posiadać jej suchą, jak także mokrą odmianę.
Hodowla psów rasowych

Które akcesoria dla psów mają szansę nas zaciekawić?

Jeżeli mamy w mieszkaniu jakiegoś zwierzaka, to powinniśmy dbać o jego dobry rozwój i o to, aby się u nas nie znudziły. Dlatego trzeba sprawdzić w jakie produkty powinniśmy się zaopatrzyć, żeby okazać się być pewnym, że nasz czworonóg otrzymuje od nas wszystko co odpowiednie.
Czy wiemy, jakie zabawki dla kotów będą odpowiednie?
Należy zaznaczyć, że do każdego pupila konieczne okazują się być dobre akcesoria.
Hodowla psów rasowych

Dbaj o bezpieczeństwo swojego pupila

Jeśli posiadasz niedużego psa i obawiasz się, czy Ci nie ucieknie i nie zrobi sobie wówczas krzywdy, kategorycznie powinieneś pomyśleć o założeniu dla niego jakiegoś ogrodzenia. Jeśli masz małego pieska na przykład w bloku i nie chcesz, aby wypadł przez taras, wówczas koniecznie rewelacyjnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie niewidoczne ogrodzenie dla psa.
Hodowla psów rasowych

Musimy przyłożyć wiele trudu w prawidłowe wyszkolenie psa

Jeżeli zdecydujemy się na posiadanie psa, to bez wątpienia chcemy, żeby był on jak najwspanialej wytrenowany, aby słuchał naszych poleceń i by samodzielnie z siebie po ukończonej tresurze, wiedział co mu wolno a czego nie, w odniesieniu do najważniejszych zasad. Mimo wszystko taka tresura nie pasuje do najprostszych i bez wątpienia czasem trzeba się wesprzeć właściwymi urządzeniami.
Hodowla psów rasowych

Bez kotka lub pieska w domu jest smutno

Dom bez zwierząt jest jakiś dziwny, brakuje w nim prawdziwego, naturalnego wnętrza. Dom bez czworonoga czy kotka nie ma w sobie pomyślnej nastrojowości, nie posiada zwierzęcego pierwiastka, jaki przecież wszyscy nosimy w sobie, nie ma również nieskończonego przywiązania (zwłaszcza psiaki, chociaż kociarze mogą się na to nie zgodzić). Nim jednakże zadecydujemy, iż jednak pragniemy mieć zwierzaka miejmy na uwadze, żeby dokonać jak najlepszego wyboru. Kotek czy piesek? Która rasa? To wszystko powinniśmy dokładnie rozważyć.
Hodowla psów rasowych

Chciałbyś mieć psa? Dowiedz się, co będzie ci konieczne, aby zagwarantować mu odpowiednią opiekę

Pies w domu to niesłychana radość. Uszczęśliwi i dorosłych, często marzących o nim od najmłodszych lat, i dzieci, które nie odejdą od niego ani na krok, szczególnie w pierwszych dniach, kiedy pupil będzie dla nich prawdziwą niespodzianką. Troska o czworonożnego przyjaciela wymaga zrobienia pewnych zakupów, bez których nie można się obejść, jeśli decydujemy się przygarnąć bądź kupić szczeniaczka lub większego psa dla swojej rodziny.
Hodowla psów rasowych

Pastuch typu elektrycznego przeznaczony dla psa – a więc, niezauważalne ogrodzenie w razie problemów wychowawczych u pieska

Jakiego typu powstały rodzaje pastuchów typu elektrycznego dla psa? Jak dużo takiego typu „niewidzialny kojec” – ponieważ i w ten sposób są przezywane tego typu osprzęty – mogą nas kosztować? Czy tego typu „kojce” są przeznaczone tylko dla piesków? Co dobrze jest tak ogólnikowo na ich temat mieć pojęcie, zanim się jeszcze je wykupi? To wszystko i jeszcze więcej nie posiadając najbardziej małego problemiku znajdziesz wewnątrz naszego nowego – świeżutko co napisanego felietonu!
Wbrew pozorom, aby odpowiedzieć na pierwsze pytano wewnątrz wstępie, a więc: „Jakie istnieją odmiany pastuchów elektrycznych dla psa?” – nie należy zbyt daleko szukać, gdyż wystarczy przeczytać nasz dzisiejszy tekścik.