Dbaj o bezpieczeństwo swojego pupila

Kiedy posiadasz małego psa i obawiasz się, czy Ci nie ucieknie i nie zrobi sobie wówczas krzywdy, kategorycznie powinieneś pomyśleć o zamontowaniu dla niego jakiegoś płotu. Jeżeli masz małego pieska przykładowo w bloku i nie chcesz, aby uciekł przez taras, wtedy zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie dla Ciebie niewidoczne ogrodzenie dla psa.

pies

Autor: laurawashere95
Źródło: http://www.flickr.com
Działa ono na przykład jak płot pod wysokim napięciem – efektywnie odgoni psa od zbliżania się do końca tarasu, a równocześnie oczywiście będzie to bez wątpliwości dla niego całkowicie bezpieczne. Wystarczy, że założysz swojemu psu obrożę, która będzie szybko reagowała w wypadku gdy nadmiernie zbliży się on do krawędzi tarasu. Wtedy poczuje on w szyi nieciekawe mrowienie – będzie to właśnie prąd elektryczny. Chociaż może to brzmieć odrobinę brutalnie, z pewnością dajemy Ci gwarancję, że jest to w pełni bezpieczne dla Twojego psa, którego nie będzie to krzywdziło – zobacz szczegóły na http://sport-dog.plzobacz szczegóły na .

Autor: Grumpy Chris
Zwierzęta często mają większą tolerancję na ból niż my, a na dodatek natężenie prądu jest tak ustanowione, że nie powoduje krzywdy. Na dodatek jeżeli pies kilka razy poczuje takie nieprzyjemne mrowienie, wówczas kategorycznie nie będzie już nawet próbował podejść do krawędzi tarasu. Dzięki temu po jakimś czasie noszenie przez niego obroży nie będzie już konieczne. To na pewno jeden z najbardziej efektywnych sposobów, dzięki którym zdołasz nauczyć swego psa posłuszeństwa. Na dodatek takie ogrodzenie jest bardzo dobre również dla Ciebie – jeśli zdecydujesz się na jego zamontowanie, kategorycznie nie będziesz tego żałował. Ma ono tę ogromną zaletę, że jest niewidoczne – dzięki temu wygląd Twojego tarasu nie zostanie zniszczony. Mocno polecamy takie rozwiązanie niemalże wszystkim właścicielom niedużych psów – to zdecydowanie dobry pomysł. Jeśli masz kota i również martwisz się o jego bezpieczeństwo, takie ogrodzenie niewątpliwie również sprawdzi się dobrze w Twoim wypadku (kliknij).