Najlepsze upominki na gwiazdkę dla dziecka, a więc o czym marzą dzieci w tym roku

To już ostatni moment, by zadbać o wyjątkowy upominek świąteczny dla swego dziecka. Jeżeli postawisz na zabawkę, miej na względzie, ażeby była ona dobrana do wieku malucha.

salon

Autor: Mielno Holding Firmus Group
Źródło: Mielno Holding Firmus Group

Nie masz pojęcia, czym obdarować swe dziecko? Pozwól się zainspirować. Mata edukacyjna to dobry prezent dla oseska – nie tylko zapewni mu dobrą zabawę, ale przy okazji rozwinie jego umiejętności motoryczne. To centrum zabawy skonstruowane jest tak, by aktywować rozwój dziecka – dzięki niej prędzej zacznie chwytać obiekty a także unosić główkę i utrzymywać ją w tej pozycji. Kolorowa mata z przeróżnymi zabawkami i elementami nie jedynie aktywizuje rozwój słuchowy, lecz też pozwoli zająć potomka na dłuższy czas. Dla dzieci powyżej 3. roku życia doskonałym prezentem będą puzzle piankowe. Można kupić takie z literkami czy cyferkami, dzięki czemu potomek nie tylko ćwiczy zdolność rozpoznawania i dopasowania kształtów, lecz również uczy się nowych rzeczy, jakie w przyszłości przydadzą mu się w szkole. Dla starszych dzieci proponujemy zwykłe puzzle. To niekiepska łamigłówka również dla rodziców.
zabezpieczenie
Dzieci kochają tworzyć. Klocki to dobry prezent dla malucha. Budując, rozwija swe zdolności motoryczne oraz wyobrażenie przestrzenne. Kolorowe klocki zapewnią zabawę na długi czas, nawet w największym stopniu wymagającemu dziecku.

W końcu to ono przesądza o kształcie własnej budowli, którą może swobodnie zmieniać. Nie dawaj zwierząt pod choinkę. Pies bądź kot to nie jest odpowiedni pomysł na gwiazdkowy podarunek.