Korzystna lokata, na jaką warto się zdecydować

Na rynku pojawia się wiele nowych produktów bankowych, jakie de facto są wyjątkowo atrakcyjne dla klientów. Będzie szansa je otrzymać w bankach po wypełnieniu wszystkich spraw formalnych. Przede wszystkim chodzi o pożyczki, aczkolwiek nie tylko. Wyjątkowo często takimi produktami będą też lokaty na nad wyraz korzystnym oprocentowaniu. Te, które należałoby wybierać.

karty płatnicze

Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com
W związku z tym każda osoba, która myśli o tym, aby zmienić konto i założyć kolejną lokatę musi zaznajomić się z bieżącymi propozycjami oraz wytypować tę, która okaże się dla niej optymalna. Warto podejmowaną decyzję omawiać ze specjalistą w konkretnym banku, by mieć pewność, iż jest ona słuszna. Pośród ofert takich jak bezpieczna lokata, na którą opłaca się decydować bezsprzecznie ostatnio wyróżniła się happy idea bank, ponieważ można po jej założeniu liczyć na wyjątkowo duże oprocentowanie, jakie wynosi aż cztery procent na okres dwunastu miesięcy, warto to porównać z innymi produktami finansowymi.

Kwota lokaty może wynosić od tysiąca do dziesięciu tysięcy złotych.

Zebraliśmy tutaj istotne dane, zatem jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś dodatkowego obejrzyj więcej naszych witryn.

Propozycja taka przeznaczona jest tylko dla nowych klientów banku. Co istotne, będzie to bardzo dogodna alternatywa, gdyż lokatę Happy da się zakładać na stronie www banku Idea. Czas posiadania lokaty Happy jest krótki i wynosi trzy miesiące. Konsument, by założyć tę lokatę nie ma obowiązku mieć absolutnie konta bankowego i skorzystać z pozostałych produktów finansowych w Idea Banku. Przy czym da się posiadać tylko jedną tego typu lokatę. Lokatę Happy uznaje się za bezpieczną, bo założone są na nią zamaskowane hasło dostępowe, a wszystkie operacje bądź to online, czy telefoniczne są zaszyfrowane.

oszczędności
Informacje przesyła się razem z podpisem elektronicznym. Lokata Happy ma poparcie Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Sama kapitalizacja odsetek na tej lokacie zwiększa kwotę kapitału o kwotę należnych odsetek na koniec okresu umownego. Zerwanie umowy przed skończeniem tego okresu poskutkuje zwróceniem ulokowanych pieniędzy, przy równoczesnej stracie odsetek nagromadzonych w czasie przechowywania sumy lokaty. Lokata taka jest jedną z bardziej opłacalnych pośród najnowszych produktów bankowych i w rzeczy samej warto z niej zrobić użytek. Najlepiej wypada na tle innych lokat terminowych, a więc klienci, jacy się na nią decydują z pewnością tego nie będą żałować. Dlatego lokatę Happy w Idea Banku zaleca coraz więcej ekspertów od bankowości.