O czym nie zapomnieć wynajmując auto

W czasie wyjazdu służbowego do dalszego miasta najczęściej wypożycza się auto. Jednak które auto będzie najlepsze, kiedy chcielibyśmy je wypożyczyć na więcej niż tydzień? Czy najlepsze jest auto z Niemiec, czy może francuskie? Sedan czy hatchback? Na te wątpliwości spróbujemy odpowiedzieć w w tym poradniku.

wynajem aut wrocław

Wybór aut jest całkiem szeroki, dlatego o radę poprosiliśmy pana Jarosława, którego przedsiębiorstwo wynajem aut Wrocław, posiada ogromną flotę samochodów i wiele doświadczeń.

Wszystko zależy od profesji

Jak twierdzi nasz rozmówca, sporo zależy od wykonywanej profesji.

Jednak wybór jest spory i dostępnych jest wiele ofert jak choćby wynajem samochodów we Wrocławiu, gdzie można wynająć jedno z prawie 35 aut i dobrać je do zawodu. Jeśli jest to przykładowo właściciel firmy, to z pewnością nie może wynajmować najtańszego auta jak Ford Fiesta czy inne auta miejskie. Także auto typu kombi nie jest najlepszym rozwiązaniem. Co najlepiej wybrać? Na pewno minimum coś ze średniej klasy w wersji limuzyna lub ewentualnie hatchback. Najlepiej się prezentują ciemne kolory, jak czarny czy niebieski. A dokładniej samochody takie jak Opel dobry serwis Opel Kraków Vectra, VW Passat czy Toyota Avensis są minimum o którym piszemy.

Kiedy ktoś jest na przykład sprzedawcą czy handlowcem to nie musi zwracać aż takiej uwagi na rodzaj samochodu. Wtedy bez problemu może wybrać auto kombi, które dodatkowo będzie się przydawało w czasie całej wizyty.

Pojemność też ma znaczenie

auto miejskie

Ważne jest by wybrać silnik w zależności od tego, ile kilometrów chcemy zrobić. Kiedy planujemy przejechać mało kilometrów, to z pewnością możemy wybrać samochód z silnikiem benzynowym. Jednak jeśli zamierzamy sporo podróżować, to najrozsądniej chyba wybrać diesla. Mało spalają i są ogólnie lubiane przez znaczną część kierowców, dlatego dużo wypożyczalni ma ich więcej na stanie.

Nie zapominajmy o wyglądzie

Taka podróż to też szansa na wypożyczenie auta, które nam przypadnie do gustu. Przez to możemy przekonać się w rzeczywistości jak się nim jeździ i mieć trochę zabawy z podróży służbowej.

Kontakt:
Wypożyczalnia samochodów Auto24
Rogowska 8
54-440 Wrocław
tel. 785 242 425