Pożywienie dla kotów – jak natrafić na najlepszą propozycję dla naszego pupila?

Jak z atrakcyjnej oferty sprzedawców wytypować najlepszą karmę dla naszego pupila? Na co zwłaszcza należy zwrócić uwagę? Przede wszystkim, warto ocenić procentową zawartość mięsa. Im znaczniejsza, tym naturalnie korzystniej.

zwierzątko

Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
Karmy dla kotów Applaws posiadają aż 70 % mięsa. W czasie wytwarzania pożywienia nie wykorzystano sztucznych barwników, substancji zapachowych, substancji konserwujących, ani niekorzystnej glukozy. Karmy dla kotów Applaws są również pozbawione glutenu. Wyroby są dostępne w różnych wariantach smakowych.

To warte przejrzenia teksty, dlatego nie ociągaj się oraz przeczytaj je – to zbliżona problematyka, która jest niewątpliwie godna uwagi.

Dla naszych kotów możemy nabyć karmy między innymi z mięsem z kurczaka, tuńczykiem oraz makrelą. Ich koszt to ok. 45 złotych za kg. Karmy dla kotów Brit warto zasugerować zwłaszcza posiadaczom tych kotów, które przeszły zabieg sterylizacji. Specjalnie zbilansowany skład posiłku będzie zapobiegać powstawaniu kamieni nerkowych. Karmy dla kotów Brit zawierają minimum 40% mięsa, a kilogram wyrobu to koszt od ok. 25 zł. Z kolei karmy dla kotów Purina dostępne są w dwóch seriach. Pierwsza dedykowana jest dla wszystkich kotów w różnych etapach ich życia, natomiast druga – dla tych z trudnościami zdrowotnymi. Karmy dla kotów Purina zawierają ok. dwudziestu% mięsa, a ich cena to od 20 zł za 1,5 kg produktu. Ich wyjątkowa formuła neutralizuje przykry zapach z kuwety. Karmy dla kotów Royal Canin są dostosowane do indywidualnych potrzeb naszego pupila, np. wspomagając zachowanie prawidłowej wagi jego ciała. Na witrynie internetowej dystrybutora, po wpisaniu cech naszego ulubieńca, otrzymamy sugestię, który produkt będzie dla niego najkorzystniejszy. Karmy dla kotów Royal Canin to cena około 180 złotych za 15 kilogramów towaru – .

kocięta w koszyku

Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
Decydując się na pokarm dla naszego ulubieńca, należy zwrócić uwagę na skład posiłku, wartości odżywcze oraz zawartość wyrobów mięsnych. Popularne serie karm dostosowane są do indywidualnych potrzeb zwierząt. W sklepach natrafimy na produkty dedykowane dlazwierząt najróżniejszych ras, po procedurze sterylizacji, a także z problemami z utrzymaniem wagi. Karmy możemy kupić na stronach internetowych dystrybutora albo w internetowych sklepach zoologicznych – .