Najkorzystniejsza oferta banku

Większa część osób zarabiających ma jakieś oszczędności. W większości wypadków są one ulokowane na normalnym rachunku i nie mamy z nich większych pożytków.

Właściwym rozwiązaniem jest ulokowanie środków na lokacie. Nie daje to kokosów, jednak mamy pełne przekonanie, że wielkość się trochę podwyższy. Takie ponadplanowe pieniądze mogą się przydać, szczególnie że nic nas to nie kosztuje. Inwestycja o ciekawym oprocentowaniu gwarantuje nam beztroskie odkładanie i pomnażanie własnych kapitałów.

Banki prześcigają się w ofertach nowych produktów bankowych. Ażeby zainicjować oszczędzanie na lokacie wystarczy oddać wniosek w BGŻ Optima. W ów sposób rozpoczynamy oszczędzanie. Gdy pieniądze są nam konieczne niespodziewanie, przed czasem zakończenia lokaty, możemy rozwiązać umowę, a środki pieniężne do nas powrócą w nie mniejszej kwocie aniżeli ta, którą zdeponowaliśmy. Jeśli natomiast nie będziemy musieli korzystać z ulokowanych pieniędzy wcześniej i dotrzymamy terminu lokaty, zyskamy naliczone od umieszczonej kwoty odsetki.

pieniądze

Autor: Barta IV
Źródło: http://www.flickr.com

Lokata Bezkarna to optymalna propozycja dla nowych petentów otwierających konto indywidualne BGŻ Optima łączące wyjątkowo rzetelne oprocentowanie lokaty z wygodą wypłaty środków bez straty naliczonych odsetek. Możemy ją w każdej chwili zerwać, a wypracowane odsetki i tak trafią na nasze konto. Lokatę bezkarną ma możliwość otworzyć osoba, która w czasie 12 miesięcy poprzedzających dzień włączania umowy w BGŻ Optima i nie była właścicielem owego konta. Jeżeli osoba nie wykona takiego warunku, zawiązywana lokata jest tradycyjną 3 miesięczną. Dokładniejsze informacje na temat lokaty bezkarnej.

Lokata Bezkarna jest inwestycją terminową, nieodnawialną, zakładaną w złotych polskich. Można założyć tylko jedną lokatę, a po jej zakończeniu, naliczone odsetki są przenoszone na konto.

W wypadku zerwania inwestycji przed czasem, oddawany jest kapitał, oraz procent w sumie równej 100% wielkości odsetek naliczonych od dnia otwarcia lokaty do dnia poprzedzającego dzień zerwania lokaty włączywszy. Od naliczonych odsetek zostanie pobrany podatek od profitów kapitałowych zgodnie z bieżącymi formułami prawa. Propozycja BGŻ Optima stanowczo wyprzedza konkurencję, co jest bardzo dobrą informacją dla nas, klientów.