Reklama na telebimach staje się bardzo popularne obecnie

Reklamy można dostrzec w każdym miejscu, chociażby i w pojazdach komunikacji miejskiej. Na ledowych ekranach pojawiają się przeróżne wiadomości. Do tej pory najczęściej widzieliśmy zazwyczaj plakaty w autobusach, a teraz są niewielkie telebimy. To interesująca opcja, bo jasne jest, że do wielu osób tego typu reklama autobusy Bochnia dotrze. Wiadomo, że należy się dobrze zastanowić, z jakim targetem mamy do czynienia w takich pojazdach. To nie jest tak, że wszyscy powinni korzystać z takich reklam.

plakat reklamowy

Autor: Roberto Nieves
Źródło: http://www.flickr.com

Choć w sumie reklamować mogą się wszystkie firmy, ale na sto procent nie każdej firmie przyniesie to zysk. Wiadomo, że autobusami najczęściej przemieszczają się osoby, które się uczą w różnym wieku i ludzie starsi. To najczęściej spotykane osoby w autobusach. Także, jeżeli są to ludzie, do których chcemy trafić z przekazem naszej firmy, to faktycznie warto pomyśleć o takiej reklamie, ale, jeśli Ci ludzie w niewielkim stopniu mogą zainteresować się tym, co mamy w ofercie, to nie ma sensu wydawać pieniędzy na reklamy (polecamy pozycjonowanie stron www) w autobusach.

Ciekawa reklama

Dziś wszędzie szuka się miejsc na to by zareklamować swoją firmę. Tak, więc reklama autobusy Chorzów raczej mało, kogo zaskakuje. Wszyscy wiemy, że połączenia komunikacji miejskiej też bywają reklamowane w autobusach, ale najczęściej reklamuje się produkty, które są w stanie przyciągnąć uwagę ludzi, którzy korzystają z oferty komunikacji miejskiej. Dobrze, więc spoglądać na ekrany ledowe w autobusach, bo może akurat dostrzeżemy interesującą nas ofertę. Osoby, które postanawiają, że reklama ich firmy zostanie pokazana w autobusie również muszą się trochę postarać. Należy porozmawiać z osobami z Zarządu Transportu Miejskiego, dowiedzieć się jaki to będzie koszt i czy konkretna reklama będzie mogła być pokazywana na telebimach zainstalowanych w autobusach. Tu więcej nowości:

baner

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com

Oczywiście najważniejsza dla sporej grupy osób jest cena. Jednak nie ma się, czym martwić nie są to ceny z kosmosu. Także, jeżeli u nas w mieście w autobusach są zamontowane ledowe ekrany, to dobrze pomyśleć o tym, że to ciekawy sposób na reklamę. Powinniśmy się zastanowić, czy ludzie jeżdżący autobusami mogliby się zainteresować tym, co mamy ofercie a jeśli tak, to powinniśmy zainwestować w reklamy w autobusie.