Zobaczmy jak przedstawia się lokata Happy Idea Bank

Uwielbiamy posiadać więcej finansów, a jeżeli znajdują się one na osobnym koncie i wiemy, że możemy z nich używać, kiedy potrzebujemy finansów na przyjemności, to tym bardziej jesteśmy z tego usatysfakcjonowani. Dlatego właśnie co chwilę szukamy nowych propozycji bankowych, przez które skutecznie oraz szybko będziemy mieli szansę pomnożyć swoje finanse.

Autor: pfala
Obecnie interesującym materiałem, jest nowa oferta na lokaty Happy Idea Bank – czytaj na stronie. Po pierwsze możemy tutaj liczyć na wysokie oprocentowanie w skali roku, ponieważ wynosi ono aż 4,5% gdzie nigdzie indziej nie spotkamy się z czymś takim. Na dodatek jest to oferta przygotowana dosłownie dla każdego, bo taką lokatę możemy otworzyć mając w portfelu jedynie 1000 zł, tylko tyle starczy, aby móc się wzbogacić i zwiększyć stan własnej luźnej gotówki.

Nie ma znaczenia, że nie jesteśmy ich klientemOd czasu do czasu dzieje się tak, że podoba nam się oferta jakiegoś banku, ale z niej zrezygnujemy, ponieważ nie chcemy otwierać konta bankowego. Z tej propozycji na lokatę możemy wykorzystywać nawet wówczas, kiedy jesteśmy klientem kolejnego banku i nie wymyślamy uruchamiać kolejnego konta bankowego.

Kliknij ten link program pit. Tam zobaczysz pożyteczne wiadomości na to zagadnienie, omówione w naszym artykule.

Tutaj możemy uruchomić samodzielną lokatę, bez strachu, że za chwilę będą nas namawiali do zaciągnięcia innych przedmiotów bankowych. Ale kto wie, może zyski z takiej lokaty tak mile nas zadziwią, że sami zadecydujemy iż przeniesienie się do tego banku oraz używanie z jego konta oraz ofert będzie tutaj najlepsze?

Nie musimy przychodzić do oddziałuNiesamowite w tej lokacie jest to, że trwa ona jedynie przez 3 miesiące, po tym okresie możemy do woli wypłacić własne pieniądze i zacząć nimi dysponować, wydając na to, o czym myśleliśmy i na co zbieraliśmy. Tym co może nas jeszcze zachęcić do uruchomienia tej lokaty jest fakt, że nie musimy nawet przychodzić do oddziału banku, wszystkie formalności i potrzebne dokumenty możemy wypisać online, dzięki czemu oszczędzimy swój cenny czas, bo będziemy mogli to zrobić nawet w nocy, jeżeli właśnie wtedy posiadamy troszkę luźnego czasu.