Site Loader
ul. Słowackiego, 14-100 Ostróda
Reklamy można dostrzec w każdym miejscu, chociażby i w pojazdach komunikacji miejskiej. Na ledowych ekranach pojawiają się przeróżne wiadomości. Do tej pory najczęściej widzieliśmy zazwyczaj plakaty w autobusach, a teraz są niewielkie telebimy. To interesująca opcja, bo jasne jest, że do wielu osób tego typu reklama autobusy Bochnia dotrze. Wiadomo, że należy się dobrze zastanowić, z jakim targetem mamy do czynienia w takich pojazdach. To nie jest tak, że wszyscy powinni korzystać z takich reklam.

plakat reklamowy

Autor: Roberto Nieves
Źródło: http://www.flickr.com

Choć w sumie reklamować mogą się wszystkie firmy, ale na sto procent nie każdej firmie przyniesie to zysk. Wiadomo, że autobusami najczęściej przemieszczają się osoby, które się uczą w różnym wieku i ludzie starsi. To najczęściej spotykane osoby w autobusach. Także, jeżeli są to ludzie, do których chcemy trafić z przekazem naszej firmy, to faktycznie warto pomyśleć o takiej reklamie, ale, jeśli Ci ludzie w niewielkim stopniu mogą zainteresować się tym, co mamy w ofercie, to nie ma sensu wydawać pieniędzy na reklamy (polecamy pozycjonowanie stron www) w autobusach.

Ciekawa reklama

Dziś wszędzie szuka się miejsc na to by zareklamować swoją firmę.

Poszukujesz interesujących artykułów? To dobrze, ta strona internetowa (http://www.destroy.pl/) na pewno Cię zaciekawi, ponieważ znajdziesz tam dużo niezwykle interesujących danych.

Tak, więc reklama autobusy Chorzów raczej mało, kogo zaskakuje. Wszyscy wiemy, że połączenia komunikacji miejskiej też bywają reklamowane w autobusach, ale najczęściej reklamuje się produkty, które są w stanie przyciągnąć uwagę ludzi, którzy korzystają z oferty komunikacji miejskiej. Dobrze, więc spoglądać na ekrany ledowe w autobusach, bo może akurat dostrzeżemy interesującą nas ofertę. Osoby, które postanawiają, że reklama ich firmy zostanie pokazana w autobusie również muszą się trochę postarać. Należy porozmawiać z osobami z Zarządu Transportu Miejskiego, dowiedzieć się jaki to będzie koszt i czy konkretna reklama będzie mogła być pokazywana na telebimach zainstalowanych w autobusach. Tu więcej nowości:

baner

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com

Oczywiście najważniejsza dla sporej grupy osób jest cena. Jednak nie ma się, czym martwić nie są to ceny z kosmosu. Także, jeżeli u nas w mieście w autobusach są zamontowane ledowe ekrany, to dobrze pomyśleć o tym, że to ciekawy sposób na reklamę. Powinniśmy się zastanowić, czy ludzie jeżdżący autobusami mogliby się zainteresować tym, co mamy ofercie a jeśli tak, to powinniśmy zainwestować w reklamy w autobusie.

Post Author: admin