Site Loader
ul. Słowackiego, 14-100 Ostróda
Hodowla psów rasowych

Kiedy obroża antyszczekowa może okazać się pomocna?

Obroże antyszczekowe muszą znajdować się na wyposażeniu każdego właściciela psów. Właściwie nie ma takiego psa, który nie szczeka albo nie powarkuje. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, ponieważ jest to całkowicie naturalne zachowanie każdego psa. Nie powinniśmy nawet tego ograniczać. Chociaż natury nie da się zmienić, to jednak możemy próbować zapanować nad niektórymi zachowaniami.
Hodowla psów rasowych

Wybór akcesoriów dla czworonogów jest na tyle duży, że każdy miłośnik zwierząt z pewnością odszuka interesujący go towar

Jak mówi powiedzenie, pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. I chociaż media raz na jakiś czas donoszą o groźnych wypadkach z udziałem tych zwierząt, to w końcu w wielu przypadkach winny jest i człowiek. Bądź co bądź, pomimo pewnych i niedających się wykluczyć epizodów, wiele pań, nawet tych mieszkających w małych mieszkaniach, nie imaginuje sobie życia bez Reksa.
Hodowla psów rasowych

W którym miejscu kupić odżywczy zestaw pożywny dla przydomowego zwierzęcia?

Odżywczy pokarm dla domowego pupila to coś, co każdemu pupilowi ma powinność zaoferować dany opiekun, o ile tylko zależy mu na fakcie, by jego zwierzę pozostawało ciągle zdrowe, pełne sił i dobrze się prezentujące. Zależnie od tego, jakiego rodzaju ma się zwierzę jest obowiązek najzwyczajniej dbać o fakt, by otrzymało ono to, co dla niego najkorzystniejsze. Jedynie w taki sposób będzie możliwość czuć się bezpiecznym o to, iż zagwarantowało się to, co najlepsze własnemu zwierzęciu.
Hodowla psów rasowych

Jak wytresować psa?

Cześć osób pragnie mieć ostrego psa, który będzie pilnował domu jak też dobytku.
Większa część jednakże marzy o psie przyjacielu, którego możemy bez lęków spuścić ze smyczy w skwerze pełnym innych zwierzaków i ludzi, o psie, z jakim można się pobawić, albowiem w każdym z nas jest troszeczkę dziecka i na końcu psie bystrym, który będzie słuchać nas bez względu na okoliczności.
Hodowla psów rasowych

Kilka ważnych zasad dotyczących opiekowania się gołębnikami, w jaki sposób trzeba dbać o zdrowie i kondycję ptaków.

Gołębie niejednej osobie kojarzą się przede wszystkim z sympatycznymi, miłymi ptakami, jakie dzieci bardzo lubią karmić na krakowskim rynku. Są również osoby, jakie nie do końca za nimi przepadają, szczególnie jeżeli będą po sąsiedzku i muszą się borykać z codziennym hałasem i sprzątaniem odchodów.
Hodowla psów rasowych

Jeżeli konieczne jest akwarium – sprawdź, w jakim miejscu je dostaniesz

Jeżeli decydujemy się posiadać jakieś zwierzątka, które mogą żyć tylko w akwarium, to musimy znaleźć takie akwarium, które będzie dla nich najlepsze. Jasne jest, że kiedy byliśmy dzieciakami, większość z nas miała kulę z rybką. Bardzo często rybka dość szybko żegnała się z życiem, z powodu naszego roztargnienia. Ale, kiedy jesteśmy już dorosłymi ludźmi i chcemy mieć akwarium z rybkami, nie trzeba ograniczać się do kuli. Trzeba jedynie pamiętać, że będzie ono elementem aranżacji wnętrza całego domu.
Hodowla psów rasowych

Efektywne i bezpieczne preparaty na kleszcze u zwierząt

Pasożyty zewnętrzne, takie jak na przykład kleszcze najczęściej następują na przełomach kwietnia, maja i czerwca, gdyż właśnie w tych miesiącach wolno zarejestrować ich najogromniejszą aktywność. Ukąszenie kleszcza może spowodować, iż nasze zwierzę zachoruje na Babeszjozę, wskutek tego na pewno takiego kleszcza wypada jak najszybciej się pozbyć. Aczkolwiek jeszcze lepszym wyjściem jest wdrożenie działań zapobiegawczych, a więc aktywnych oraz jednocześnie bezpiecznych preparatów na kleszcze u zwierząt.
Hodowla psów rasowych

Troszczmy się o zwierzaki, lecz również i o siebie samych

Czasem dzieje się tak, iż ktoś tak mocno skupia się na tym, aby jego czworonogowi było właściwie i wygodnie, iż w tym wszystkim zapomina o sobie. A przecież jeżeli chcemy posiadać siły na opiekowanie się swoim pupilem, to nie tylko powinniśmy o siebie troszczyć się, lecz również i musimy posiadać inne zainteresowania, tak by nasze życie nie obracało się jedynie oraz wyłącznie wokół jednego.
Hodowla psów rasowych

Idealne rozstrzygnięcie kłopotu połączonego z utrzymaniem ładu w kuwecie kota za pomocą żwirku silikonowego.

W chwili zdecydowania się na posiadanie zwierzaka w domu, trzeba rozpatrzyć wszelkie za i przeciw. Wiadomo, iż nie jest to rzecz, jaką po pewnym okresie odłoży się w kąt jak i zostawi. Dlatego decyzja musi zostać w 100 % słusznie podjęta oraz przeanalizowana. Spora ilość osób głównie decyduje się na posiadanie psa bądź kota. Co się z tym wiąże, spore zobowiązania, przy czym dogodniejsze dla niektórych jest utrzymanie kota. Czemuż to tak?
Hodowla psów rasowych

Pasza przeznaczona dla klaczy źrebnych i karmiących – jak ją dobrać oraz co warto na jej temat wiedzieć?

Jedzenie dla koni, w podobny sposób jak to jest w przypadku wszelakich innego typu zwierząt, jest specjalnie przygotowane pod samym względem ich wartości odżywczych oraz minerałów, potrzebnych dla danej rasy, które to mają za zadanie spowodować nie jedynie wzrost ich wytrzymałości i siły, lecz ponad wszystko utrzymać je w pełni zdrowe oraz piękne.
Hodowla psów rasowych

Myślistwo – sfera rozwijająca się i odmiennie komentowana w opinii publicznej.

Aktualnie niezmiernie wiele mówi się o opiece zwierząt i stosunku ludzi do myśliwych. Dla jednych jest to kunszt tropienia i chwytania zwierząt realizowana prawidłowo z etyką i prawem, dla pozostałych zwyczajnie mordowanie. Wydając opinię na ten temat, dużo osób nie zagłębia się w zasady które wiążą wszystkich myśliwych i generuje to ujemne zdania.