Świeży i wyjątkowo szybko zdobywający na przebojowości produkt finansowy.

W sektorze finansowym co chwilę ukazują się kolejne oferty wyrobów. Kuszą ludzi reklamami, wizjami na lepsze jutro. Banki a także różne spółki z segmentu finansowego uprzedzają się w wynajdywaniu innych wyrobów. Jeszcze kilka lat temu konto w banku, karta bankowa jak i wszelkiego typu przelewy były płatne. Wraz z pojawieniem się konkurencji w sektorze duża część tych produktów zaczęła tanieć.

banknot polski

Autor: Karl Baron
Źródło: http://www.flickr.com

Obecnie w większości banków wszelkie te wyroby są darmowe. Oczywiście wymogiem jest to, iż wypłata przychodzi nam właśnie na to konto w banku. Ale nawiązując do coraz to nowych produktów. Jednym z takich wyrobów może być Lokata Bezkarna. Wyrób ten od samego początku skierowany do tzw klasy średniej- osób indywidualnych jak i prowadzących działalność gospodarcza. Atutem jest to, iż wpłacając pieniądze, dzielone są one pół na pół. Jedna połowa pieniędzy idzie na oprocentowanie 5% a druga na 3 %.

Jednakże propozycja ta przeznaczona jest dla nowych klientów.

Nie czekaj, tylko jeżeli masz chęć poznać omawiany temat, obejrzyj więcej (http://franklincovey.pl/szkolenia/szef-z-energia-zarzadzaj-energia-swoja-i-zespolu/) a z pewnością uzyskasz ważne informacje na ten wątek.

Tzn, dla tych, jacy otwierają konto w tym banku. I tutaj posiadamy również jeden postulat: mianowicie złożenie konkluzji o Lokacie Bezkarnej trzeba wykonać góra do miesiąca czasu od dnia założenia konta bankowego. Kapitalizacja procentów w tego typu lokacie występuje na koniec każdego z okresów, na który zdeponowaliśmy swoje oszczędności.

Najłatwiej ujmując w sytuacji lokata Bezkarna jest to: pierwszy okres to 3 miesiące, z kolei druga część to 9 m-cy. Po zakończeniu okresu pierwszego umieszczania, pieniądze wpływają na konto razem z zdobytymi odsetkami. Druga część umieszczanych środków dalej pracuje na drugiej lokacie do zwieńczenia drugiego okresu. Po jego zakończeniu środki, w przypadku pierwszej lokaty wpływają na nasze konto bankowe – Sprawdź więcej: Wybierarka.

konto bankowe

Autor: Ken Teegardin
Źródło: http://www.flickr.com

Minimalna suma, którą należy deponować (wszystko to zależy od banku, ale zazwyczaj te kwoty są proporcjonalne) to 1000 złotych, zaś najwyższa suma to 500000 złotych. Z reguły wniosek na otwarcie Lokaty Bezkarnej możemy wnieść przy pomocy elektronicznego konta jak i standardowo w banku. Lokowanie oszczędności na owego rodzaju lokacie jest wyjątkowo bezpieczne , co bardzo zachęca nowych nabywców do ich otwarcia. Lokata Bezkarna cieszy się w zawrotnym tempie wzrastającą renomą.