Site Loader
ul. Słowackiego, 14-100 Ostróda
Wszystko o spółce

Które usługi SEO wskazane jest zlecić na zewnątrz?

Pracujesz nad swoją firmą lub stroną i masz świadomość tego, że bycie znakomicie zauważalnym w przeglądarce Google może Ci dopomóc? Mamy dla Ciebie nieco propozycji działań, które możesz powierzyć profesjonaliście albo agencjom SEO, ażeby Twoja strona odniosła sukces.
Powiększenie widzialności strony można dokonać poprzez kilka różnorodnych działań, które jesteś w stanie zrealizować razem ze profesjonalistą SEO.
kursy i szkolenia

Reklama na telebimach staje się bardzo popularne obecnie

Reklamy można dostrzec wszędzie, chociażby i w komunikacji miejskiej. Na ledowych ekranach pojawiają się przeróżne informacje. Do niedawna bardzo często spotykaliśmy się z plakatami w autobusach, a teraz są małe telebimy. To ciekawe rozwiązanie, bo jasne jest, że do mnóstwa osób tego rodzaju reklama autobusy Bochnia dotrze. Wiadomo, że należy się porządnie zastanowić, z jakim targetem mamy do czynienia w komunikacji miejskiej. To nie jest tak, że wszyscy powinni korzystać z takich reklam.
Wszystko o spółce

Rozliczenia pit za 2016/2017 przy użyciu nowoczesnych środków multimedialnych

Razem z coraz bliższym czasem złożenia deklaracji pit do Urzędów Skarbowych rośnie niepokój wśród tysięcy petentów. Z każdym rokiem mimo sporej ilość czasu na wypełnienie rozliczenia końcowe kolejki przed okienkami zdają się cały czas przedłużać.
Rozwiązaniem, które wykorzystuje coraz więcej postępowo funkcjonujących petentów jest pit online.