Site Loader
ul. Słowackiego, 14-100 Ostróda
Wszystko o spółce

Co to jest pit 11? Co uczynić, jeśli pracodawca nie dostarczy nam takiego dokumentu? Czy pomimo tego trzeba się rozliczać z urzędem?

Pit 11 jest dokumentem, który powinniśmy dostać od swojego pracodawcy do ostatniego dnia lutego. Są na nim uwzględnione nasze dochody za zeszły rok. Na takiej podstawie wypełniamy deklarację podatkową i wysyłamy do właściwego urzędu skarbowego.
Wiemy już co zrobić z pit 11, a co jeśli tego dokumentu pracodawca nie da nam? Czasami dzieje się tak.
kursy i szkolenia

Standy kartonowe jako wzrokowe, wolno stojące postaci promocji

Żadne biuro nie może obejść się bez różnych materiałów papierniczych. Segregator to nie tylko rozwiązanie na magazynowanie pism.
Towar z poszczególnym napisem, cechującym markę i firmę, staje się funkcjonalnym narzędziem reklamowym. Segregatory biurowe skonstruowane z najlepszej jakości, twardej tektury, ochraniają zawartość przed defektami mechanicznymi, szkodliwym wpływem promieni słonecznych. Przede wszystkim umożliwiają jednak estetycznie i systematycznie uporządkować całość dokumentacji firmowej. Skoroszyt A4, jako najpopularniejszy rozmiar, cieszy się wśród artykułów biurowych największym popytem. Jest wyekwipowany w dodatkowe miejsce do opisu na grzbiecie, dzięki czemu w bardzo prosty sposób pozwala zachować ład w każdym archiwum w biurze.
Wszystko o spółce

Prywatne finanse.

Na oszczędności powiązane z pożywieniem jest co niemiara sposobów. Wszystko zaczyna się już w marketach, w jakich czeka na nas co niemiara pułapek. Toteż na sprawunki wybierajmy się za każdym razem ze spisem nieodzownych towarów oraz nie dajmy się promocjom.