Site Loader
ul. Słowackiego, 14-100 Ostróda
kursy i szkolenia

Pamiętaj o obowiązkach wobec skarbówki i ZUS-u, dokonuj opłat oraz deklaruj formularze w wymaganym terminie

Każdy z nas powinien okazać się świadom, jakie obowiązki ma względem konkretnych instytucji. Pozwala to unikać spóźnień przy dostarczaniu potrzebnych papierów oraz wnoszeniu stosownych opłat. Czasami mimo wszystko natłok różnych załatwień sprawia, że pogubimy się w ich gąszczu i mylimy. Na szczęście w każdym przypadku mamy szansę konsultować się z pracownikami biura księgowego lub poszukać wymaganych informacji w internecie.
kursy i szkolenia

Ekskluzywne gadżety promocyjne, jakie warto podarować stałym klientom.

Eleganckie akcesoria promocyjne, które opłaca się podarować długoletnim klientom robiącym użytek ze świadczeń należącej do Nas firmy na pewno będą przyczyniać się do tego, że osoby te będą nad wyraz pozytywnie nastawione do dalszej współpracy. Będą także z chęcią rekomendować Nas innym osobom. Poza tym, bez trudu da się zauważyć, iż wyniki sprzedaży poszły wzwyż.
Wszystko o spółce

Ważne wiadomości nt. rozliczeń PIT, zwrotu podatku i zasiłku macierzyńskiego

Wszelka osoba, jaka przyjmuje jakieś środki utrzymania, musi rozliczyć się z nich z fiskusem. Oczywiście swe środki utrzymania musimy wykazać na dobrym zeznaniu skarbowym, pożądane byłoby też sprawdzić, czy liczymy się na aktualnej deklaracji podatkowej. Rozliczenie PIT możemy w dzisiejszych czasach zrobić na parę różnych sposobów. Podatnicy zwykle wybierają rozliczenie PIT poprzez Internet, ponieważ jest to prosty i szybki sposób na rozliczenie każdego podatku. Bezsprzecznie rozliczenie pit przez Net nie zajmie nam więcej aniżeli kilka minut, dodatkowo zrobimy to bez wychodzenia z domu.
Wszystko o spółce

Skuteczny wariant na niezwłoczne wywiązanie się z obowiązku, jaki posiada każdy obywatel

Mamy niezwykle niemało spraw na głowie, a to co jest najbardziej ważne odkładamy na końcową chwilkę. Bo kto chciałby pójść do zakładu karnego za niepłacenie podatków? Na pewno nie ma takiej osoby, jaka chętnie płaci podatki i z chęcią wypełnia wszelakie oświadczenia podatkowe.
Szczęśliwie się składa, iż obecnie w obecnych czasach na jakimkolwiek etapie oraz w dowolnej gałęzi towarzyszy nam Internet.